A Kromat Műszerforgalmazó Kft legdinamikusabban fejlődő és növekvő FEPtest székesfehérvári laboratóriuma keres ANALITIKAI LABORATÓRIUMI TECHNIKUS munkatársat.

Nézd meg laborunkat bemutató videónkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Részt veszel a laboratóriumunkba érkező alapanyagok, növényi eredetű- és gyártásközi minták, valamint késztermékek vizsgálatában klasszikus analitikai, illetve műszeres módszerekkel;
  • A vizsgálatokhoz szükséges minta-előkészítéseket elvégzed és hatósági előírás szerint dokumentálod;
  • A vizsgálatokhoz szükséges műszereket és berendezéseket üzemelteted és szakszerűen kezeled;
  • Minden laborban végzett munkafolyamatot a hatósági előírásoknak megfelelően dokumentálsz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyésztechnikusi vagy azzal egyenértékű végzettséggel rendelkezel;
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalatot szereztél analitikai laboratóriumban;
  • Alapfokú angol nyelvtudásodat aktívan használod;
  • Csapatmunkára való készség és nagyfokú kreativitás jellemez,
  • Precízen, gyorsan és megbízhatóan elvégzed a rád bízott feladatokat.

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari laboratóriumban minta-előkészítési tapasztalattal rendelkezel;
  • Rád bízott monoton feladatokat is hatékonyan elvégzed;
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni;
  • Analitikusi gondolkodásmód jellemez;
  • HPLC vagy GC kezelési gyakorlatod nálunk előny!

Amit kínálunk:

  • Cafetéria;
  • Munkába járás támogatása;
  • Munkaruhát biztosítunk;
  • Laptop és telefon a munkavégzéshez;
  • Szakmai képzéseken vehetsz részt;
  • Vidám csapatépítőkkel és egyéb rendezvényekkel színesítjük a céges életet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot és csatold önéletrajzod fizetési igény megjelölésével!

Húzd ide a fájlokat vagy tallózd

Nyitott pozícióink